.

HAKKIMIZDA

ELM TRESAN ; Konya'da Konteyner taşıyıcı ve damper imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Konteyner taşıyıcı, damper ve dorse imalat ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize "ELM TREYSAN" kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

İmalat Halkamızın İçinde ;

ADR'li 20 Fit Konteyner Taşıyıcı, High Cube Konteyner Taşıyıcı, Teleskopik Konteyner Taşıyıcı, LNG Tip Konteyner Taşıyıcı, Lowbet Dorse, Havuz Tip Damperler, Dorse Tip Damperler, Kaya Damper ve Hurda Damperleri yer almaktadır.

Firmamız; Üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta, sizlerden aldığı güçle yine sizlere yeni tasarımları ile alternatif ürün çeşitleri sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürmektedir.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

ARA

WHATSAPP